fbpx

FAQ

Máš otázku k akcím? Tady možná najdeš odpověď.

Jde hlavně o zážitky, nová místa a nové kontakty. Věříme tomu, že o konverzacích na sociálních sítích dětem vyprávět nebudeš. Příběh, který za jeden večer vytvoříme, vydá za tísíce článků, které bychom mohly napsat. Offline svět je stále ten, ve kterém žijeme a chceme si ho dělat příjemnější. Možná i díky Tobě, takže neváhejte a doraž! Nejbližší akce? >> TUDY 

Akce se konají nepravidelně. Snažíme se potkat alespoň jednou za měsíc vždy na novém místě, nebo v novém podniku u zajímavého programu. Máš tip na super místo, které musíme vidět? Dej nám vědět na info@heydays.cz nebo nám nech zprávu na Facebooku, budeme rády!

Akce navštěvují zajímaví lidé z různých oborů. Často projekťáci, markeťáci, programátoři, podnikatelé. Zkrátka lidé, kteří chtějí a nebojí se. Patříš tam i ty? 🙂

Akce děláme hlavně proto, že se rády oklopujeme novými a zajímavými lidmi, kteří mají rádi smysl pro humor, rádi cestují i objevují a občas se vyrazí pobavit proto, aby si přirozeně rozšířili svůj okruh známých a přátel. Děláme to hlavně pro radost. O tom proč a zač, čti >> náš příběh.

Ne, nejsme. Nebo alespoň ne v tom smyslu, jaký pravděpodobně čekáš. Nikoho aktivně neseznamujeme. Příležitost pro seznámení to však může být. Není to ale náš primární cíl. Věříme, že seznámení je stejně o náhodě.

Každý si z akce může odnést cokoli chce. Pro někoho je to jenom netradiční večer a zážitek, pro jiného forma relaxace a únik do prostoru, ve kterém se běžně nenachází. Akce se může zvrhnout do pěkného networkingu, protože k nám chodí zajímaví lidé. Už se ale stalo, že si tam někdo našel i lásku. Každý má upřímně možnost udělat si akci takovou, jakou chce. 

Nebyla tam odpověď?

Napiš nám zprávu a my ti co nejdříve odpovíme.

Kontakt

Zastihneš nás na e-mailu: info@heydays.cz

Sledovat nás můžeš i na Facebooku nebo Instagramu.